Hotel Stamberk

ubytovanie Naceradec
 

**** Hotel Stamberk / ubytovanie Naceradec

Hotel Naceradec Stamberk
Hotel Štamberk ubytovanie Pravětice Načeradec :
Konferenčný wellness hotel Štamberk **** sa nachádza v malebnej chránenej krajinnej oblasti Podblanicko, v blízkosti pamätnej hory Blaník, na 40 ha vlastných pozemkov, vrátane súkromného chovného rybníka, 70 km z Prahy po diaľnici D1.

Pravětice Načeradec Hotel Štamberk ubytovanie :
Komfortné a priestranné jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou pristielky v novej výstavbe. V hornom poschodí sú 2 Prezidentské apartmány ideálne pre vedenie spoločnosti, novomanželov a najnáročnejších hostí (obývacia izba, 2 spálne, samostatné WC, kúpeľňa s vírivou vaňou). V samostatnej trojpodlažnej budove sú k dispozícii priestranné apartmány pre 4 až 6 osôb, na prízemí s vlastnou záhradkou. Vybavenie izieb - kúpeľňa, TV, telefón, k dispozícii DVD prehrávač, Playstation, Hi-Fi súprava.

Štamberk ubytovanie hotel Stredné Čechy Pravětice služby :
Zabezpečovací kamerový systém pre vašu bezpečnosť. Apartmány aj izby spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších klientov. Nefajčiarske miestnosti, bezbariérový prístup, sekretárske služby, pranie a žehlenie. Lekárska služba v dosahu. Platená hotelová doprava, úschovňa bicyklov, parkovisko s dohľadom kamery. Masážny salón, manikúra, Internetové pripojenie k dispozícii. Akceptované platobné karty: Diners Club, EuroCard / MasterCard, Maestro, Visa.

Ubytovanie Hotel Štamberk Načeradec ponuka pre firmy :
Nájdete tu súkromie, pohodlie, konferenčné priestory, kvalitnú gastronómiu, wellness. Široké športové vyžitie (motorové štvorkolky, vlastný športový chovný rybník, kone, telocvičňu, posilňovňu, vonkajší bazén, saunu, whirlpool, masáže, kozmetika). Večerné zábavné programy (paintball , vznášadlá, grilovanie, opekanie prasiatka, živá kapela, karaoke, tanečný večer s DJ, ochutnávka vín, ohňostroj ...). V tesnej blízkosti hotela je veľké trávnaté priestranstvo pre organizovanie vonkajších akcií - meetingov, teambuilding apod. (catering a zabezpečená účasť pivovaru Budvar).

Ubytovanie Pravětice Hotel Štamberk :
Hotel sa zameriava predovšetkým na firemnú klientelu, organizovanie školení, seminárov, kongresov a teambuildingových aktivít na kľúč. V letných mesiacoch je ideálnym miestom pre rodinnú rekreáciu. Ubytovanie so stravovaním. Ponúka mnoho športových, relaxačných aktivít, večerných programov s kompletným zabezpečením, romantické balíčky vhodné aj ako vianočný darček.
Hotel Naceradec Stamberk - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Naceradec Stamberk - hotel má reštauráciuHotel Naceradec Stamberk - možnosť pripojenia na internetHotel Naceradec Stamberk - k dispozícii letná terasaHotel Naceradec Stamberk - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Naceradec Stamberk - akceptuje creditné karty VISAHotel Naceradec Stamberk - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Naceradec Stamberk - akceptuje creditné karty JCBHotel Naceradec Stamberk - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Naceradec Stamberk - krytý bazén v hoteliHotel Naceradec Stamberk - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Naceradec Stamberk - Iybz sú vybavené televízoromHotel Naceradec Stamberk - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Naceradec Stamberk - Izby s vlastnou toaletouHotel Naceradec Stamberk - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: